A gyerekek szülei tartottak előadásokat

A gyerekek szülei tartottak előadásokatNem lehet elég korán elkezdeni az egészséges életmódra való nevelést. Ezt vallják a Bocskai utcai óvodában is, ahol szombaton egészségnapot szerveztek méghozzá a szülők bevonásával.
Közös tornával indult a Kecskeméti Főiskola Petőfi Sándor gyakorló óvodájában a szombati egészségnap. Az intézményben már a korábbi években is rendeztek hasonló tematikájú napot, azonban a mostaninak a különlegességét az adta, hogy az egészséges életmóddal kapcsolatos előadásokat az óvodába járó gyereket szülei tartották. Volt szemészeti-, bőrgyógyászati tanácsadás ingyenes kóstoló, és a többi között szó esett a vitaminok, vény nélküli gyógyszerek és betegségmegőrzésre szolgáló táplálék kiegészítők alkalmazásáról. A Bocskai utcai óvoda az egész napos programot saját forrásból finanszírozta.

forrás: kecskemetitv.hu - 2014. 10. 22. - videó

Egy nap az egészséges életmódra nevelés keretén belül :)

A gyerekek szülei tartottak előadásokat