NYÍLT NAP A NJE PETŐFI SÁNDOR GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN

2018. 01. 09-én érdeklődő, leendő 1. osztályos szülők látogattak el az intézmény által szervezett nyílt napra. 8.00-10.00 óráig angol, matematika, testnevelés, olvasás és rajz  tanórát tekinthettek meg a vendégek.

Az óra közötti szünetben a felnőttek megtekinthették az iskola tantermeit, az ebédlőt, a sportpályát, tornacsarnokot, előadótermet és a parkot is.

10.00 - 11.00 óráig az intézményvezető tájékoztatta a szülőket az iskolában folyó oktató-nevelő munkáról, valamint Jánosi István úr, a KESI vízilabda-szakosztályának vezetője ismertette a sport orientációjú osztályban bevezetendő vízilabda-programot.

Ezen a napon vendégül láttuk a középiskolás tanulókat is, akik a hallgatói képzésről szóló tájékoztatót és egy tanórai foglalkozást is megtekinthettek.