Nyitott Kapuk Napja 2014-2015

Nyitott Kapuk Napja 2014-2015Tárt kapukkal várta iskolánk február közepén a családokat. A télbúcsúztatás, a farsang jegyében színes, változatos programok között válogathattak kicsik és nagyok. Az első emelet megtelt érdeklődő gyerekekkel és felnőttekkel. A kézműveskedést, az éneklést, a táncot kedvelő iskolások és óvodások jól érezték magukat ezen a programon. Betekinthettek a bábozás rejtelmeibe is, kipróbálhatták a lego-robotok irányítását, ismerkedhettek az interaktív tábla csodáival. A nagysikerű arcfestés után a kalandpályán megfáradt pillangók, tigrisek, pókemberek és más mesehősök csillapíthatták éhségüket a kiérdemelt fánkkal és teával.
A szülőknek alkalmuk nyílt a tanítókkal való ismerkedésre, beszélgetésre, az érdeklődők iskolaérettségi felmérésen is részt vehettek.