PAE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Gyengénlátó Változat

Pedagógusaink

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Igazgató: Barta Zsuzsanna

Igazgatóhelyettes: Horváthné Fenyvesi Lilla

Előzetes egyeztetés személyesen vagy telefonon szükséges!!!

EGYÉNI FOGADÓ ÓRÁK RENDJE

2015-2016-os tanév

Pedagógus

Időpont

Helyszín

Barta Zsuzsanna

kedd                        16 óra

igazgatói iroda

Horváthné Fenyvesi Lilla

kedd                        16 óra

igazgatóhelyettesi iroda

Bartha Rita

szerda                      3. óra

1. emeleti zsibongó

Báthory Judit

hétfő                        5. óra

1. emeleti zsibongó

Borsosné Ambrus Ildikó

péntek                     3. óra

tanári

Dobosi Zsuzsanna

 

 

Doróné Varga Nikolett

hétfő                        3. óra

tanári

Ecsédiné Pillió Judit

csütörtök                 1. óra

aula

Fleschné Machán Irma

hétfő                        5. óra

kémia szertár

Földházi Renáta

kedd                         2. óra

tanári

Gergelyné Kiss Melinda

csütörtök                 3. óra

aula

Góbor Csilla

csütörtök                 2. óra

tanári

Gulyás Dávid

péntek                     3. óra

tanári

Horváth Erika

hétfő             15.30-16.30

iroda

Horváth Júlia

hétfő                        4. óra

szertár 2. emelet

Karagicsné K. Ildikó

hétfő                        2. óra

tornatermi iroda

Kiss Judit

kedd                         2. óra

tanári

Koczkáné Sárközi Ilona

szerda                      1. óra

rajzszertár

Kovácsné C. Anikó

kedd                         4. óra

tanári

Kökény-Hajdu Anett

csütörtök                 3. óra

aula

Lengyelné Szabó Anikó

kedd                         4. óra

tanári

Lőrincz András

csütörtök                 5. óra

tanári

Márton Erika

péntek                     1. óra

1. emeleti zsibongó

Máté Rita          

hétfő                        2. óra

2. emeleti zsibongó

Miklós Józsefné

hétfő                        2. óra

tanári

Mohainé Sleisz Márta

szerda                      2. óra

3.a osztály terme

Monzák Emese

egyéni megbeszélés alapján és az alsós-felsős fogadó órák időpontjában

fejlesztő terem

Nagy Klára

hétfő                         5. óra

tanári

Nagyné Adamik Csilla

szerda                       2. óra

tanári

Pap Erzsébet

 

 

Szabó Melinda

kedd                         3. óra

 

Szécsiné Fenyvesi Mária

kedd                         3. óra

1. emeleti zsibongó

Szilárd Krisztina

szerda                      5. óra

1.emeleti zsibongó

Szloszjárné Ágoston Renáta

hétfő                        4. óra

1. emeleti zsibongó

Zentai Judit

kedd                         4. óra

tanári

PetőfiInfo